Menu

Title

Subtitle

Základní smoothie recepty Kdykoli dne

Nejlepší zdravé hladiny existují vyrobené pomocí přirozené, originální, zdravé komponenty , které poskytnout vitamíny, kromě olejů, požadováno pro více široká výživa. Soubor FAT zbývá vyžadováno je zaměřen na biologické funkcí a zůstává spáleno pro pohonné hmoty. Ve skutečnosti zdravý nápoj měl , aby podporoval asimilaci vitaminů v těle, website.

Konkrétně celé letní sezóna, zdravé hladinové potraviny Help při zachování hydratovaného stavu. Tento mix, zvláště při snídani, Help s hydratací pro celý den, kdy káva, čaj nebo soda mohou neudělat . Od tělo shromažďuje vody z mnoho potravin na správně ponechat hydratovaného, není je třeba na SIP vodu, pokud jste bary a hospody bez cukru, domácí Shake.

Získávání denních výživových požadavků Fast a snadné domácí hladky

Můžete Envision investice celý den munching veggies a ovoce jednoduše do získat ? A co vaše děti? Nejlepší aspektu v zdravých hladovnách umožňuje jíst je to velmi dobré v jediné sezení.

Tento naznačuje, že i když nemůže být včetně medu nebo jiných sladidel v aplikaci smoothie , bude stále získání cukru. Mějte na paměti, že ovoce Shake prodáno v obchodů obvykle má cukr přibližně 58 gramů v 16unové láhvi. Na druhé straně 12-unce soda složena z cukru na přibližně 40 gramů.

Jedná se o důvod, z jakého domácí koktejly horní část seznamu ukazatele . Kromě toho některé výzkumy varována proti šťávami, které mohou pojmout cukr ekvivalent do sodu a existují propojení k obezita a vysoká krevní tlak tlak. Šťáva odstraňuje přírodní vlákno, které nápadně zrychluje vstřebávání cukru.

Zdravé, jednoduché a Základní smoothie recepty

Pro Užijte si to v true požehnání z zdravé hladiny , vše co je možné , spolu s snadno ovladatelný, kvalitní zelenina a ovoce. Hodně z zelenina a ovoce zachovány bohatý v minerálních látkách, antioxidanty a vitamíny, které obsahuje energii pro příštích 24 hodin . Určitá směsi jsou sudé celkem a úžasné s v letní sezóně tři snadné Shake nádobí můžete pokus:

Sladký banán Zdravá smoothie

Diakritické znaménko borůvky a banány s měkkým, netlustým jogurtem s dotykem Agave sirupu činí a uspokojující , hojné , a přitom nízkotučné, smoothie . Agave Liquid, rychlá získaná z nejvíce obchodů je více Sugary než med. Potřeby pouze několik málo minut na přípravu, tato mixační může být v o dva osoby v domě nebo kdekoli.

Za obsluhu tohoto nápoje je 273 kalorií a může vás provést až zdravě dávka z Antioxidanty, draslík, kyselina askorbová, vitamín B6, FAT-0,3 gramů, protein-11,3 gramů, sacharidy -65,3 gramů, Fiber-4,3 gramů, cholesterol-5 mg, sodná -135 mg a vápník-300 mg.

Oříškové a banánové směsi

Banánové a arašídové máslo ve zdravých hladovnách existují jako typická odštětič. Naštěstí , zde je zdravě verze Version , která není Uchovávejte zpět na příchuť . Pokud se zdá, že Blend je příliš hustý , include navíc polévková lžíce z mléčného dílu složka . Takže začít s tímto Shake s rozkošný vkus, že vy a vaše milovaný jeden může do 20 minut od přípravy.

Každá serva má 229 kalorií a dává dávku z Fiber-4 gramů, FAT-8,4 gramů, bílkovin-9,2 gramů, sacharidy -32 gramů, cholesterol-3 mg, železo-0,8 mg, Sůl-113 mg a vápník-211 mg.

Peachy mango mix

Tento tropický recept vám přináší cit z ostrov dne výlet vzorec aplikace zmrazené ovoce a lepší připravený před poledne . Tento rychlý a jednoduchý smoothie je dokonalá pro snídani nebo jako svačina s vámi po celý den. Vhodné pro dva osoby , každý z nich má 184 kalorií a zahrnuje FAT-0,3 gram, protein-4,1 gramů, sacharidy -44 gramů, Fiber-2,4 gramů, cholesterol-2 mg, železo-0,4 mg, sodík -50 mg a vápník-107 mg.

Go Back

Comment

Blog Search

Blog Archive

Comments

There are currently no blog comments.